آدرس ما

تهران، میدان رسالت، خیابان سمنگان، پلاک 573

09212640941-02177207078

پشتیبانی همه روزه شهرسایت

شنبه تا چهارشنبه: 9:00 - 16:30

ثبت قرارداد حضوری و به صورت رسمی

آدرس ما

تهران، میدان رسالت، خیابان سمنگان، پلاک 573

09212640941-02177495097

پشتیبانی همه روزه شهرسایت

شنبه تا چهارشنبه: 9:00 - 16:30

ثبت قرارداد حضوری و به صورت رسمی

شهر سایت مرکز طراحی سایت با وردپرس

امروزه، طراحی سایت به یکی از موضوعات مهمی تبدیل شده است که تمامی کسب و کارهایی که می خواهند آینده درخشانی را برای خود رقم بزنند باید به آن توجه داشته باشند.

در واقع، بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که دیگر روش های بازاریابی قدیمی پاسخگو نیستند و افراد باید به روش های نوین بازار یابی مانند طراحی سایت توجه داشته باشند. به همین دلیل جای تعجب نیست که شاهد درخواست بالایی برای سفارش طراحی سایت هستیم.

وقتی شما می خواهید برای سفارش طراحی سایت اقدام کنید، می توانید سایت خود را با زبان های مختلف برنامه نویسی سفارش دهید. با این وجود قالب وردپرس یکی از قالب های پر طرفداری است که از آن می توان برای طراحی سایت استفاده کرد.

تیم حرفه ای شهر سایت

گروه طراحی سایت شهر سایت با چندین سال تجربه در طراحی و ساخت وبسایت های شخصی، خبری، فروشگاهی و شرکتی به وسیله وردپرس در خدمت شما عزیران است. وبسایت نوپای شهر سایت از سال 1397 تا کنون با شماست.

تلاش ما این است که هر شخص ایرانی و یا هر کسب و کار ایرانی یک پایگاه اینترنتی داشته باشد. که بتواند بدون نیاز به کوچکترین دانش برنامه نویسی کنترل کامل قسمت های مختلف سایت را بر عهده خود داشته باشد ما در شهر سایت این فرضیه را برای شما محقق خواهیم ساخت و با طراحی و تولید وب سایت های حرفه ای شما را در رسیدن به اهداف تان یاری می کنیم.

اولین قدم برای سفارش طراحی سایت پیدا کردن شرکت معتبری است که در این زمینه فعالیت می کند. شما باید قبل از درخواست برای طراحی سایت ابتدا نمونه کارهای شرکت را مشاهده کنید. این موضوع به خوبی به شما نشان می دهد که آیا آن شرکت تجربه کافی را در زمینه طراحی سایت دارد یا خیر! در اینجا چند نمونه سایت طراحی شده توسط تیم شهر سایت را می بینید.

قیمت های منصفانه و رقابتی

تمامی سازمان‌ها و شرکت‌ها، برای کالاها و خدمات عرضه شده‌ی خود، قیمتی تعیین می‌کنند. بسیاری از کارآفرینان و مدیران عامل، بدون آگاهی از پیچیدگی این کار و با اتخاذ شیوه‌های قیمت‌گذاری اتفاقی، شرکت خود را در معرض تهدید قرار می‌دهند؛ بنابراین، یکی از مهمترین عوامل مؤثر بر سرنوشت سازمان‌ها، تصمیم‌گیری در مورد سیاست‌های قیمت‌گذاری است.

امروزه در این بازار وسیع و گسترده طراحی سایت با بازه قیمتی متنوعی مواجه می شویم که میتواند مشتری را کاملا گیج و نگران کند.

ما در شهر سایت تمام تلاش خود را کرده ایم که با پایین ترین و منصفانه ترین قیمت در کنار شما باشیم.